Naprawa, serwis i wsparcie techniczne stron opartych o WordPress

Utrzymanie motywów WordPress

Niestandardowa witryna WordPress oparta na projekcie stworzonym przez klienta to nic innego jak niestandardowy motyw WordPress. Dlatego chcemy pomóc Ci w opracowaniu niestandardowych motywów WordPress.

Potrzebujesz pomocy w zakresie swojej strony internetowej WordPress?
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać podstawowe aktualizacje WordPress, rozwiązanie typu „wszystko w jednym” z motywami, wtyczkami, kopiami zapasowymi, monitorowaniem bezpieczeństwa i uptime oraz rozwiązywaniem problemów.

Chciałbym, żeby Państwo mieli świadomość poniższych faktów i zagrożeń:

 • Będą pojawiać się nowe wersje WordPressa.
 • Będą pojawiać się nowe wersje wtyczek zainstalowanych na mojej stronie.
 • Mogą pojawiać się nowe wersje motywu używanego na mojej stronie.
 • Niewykonywanie powyższych aktualizacji zmniejsza bezpieczeństwo mojej strony i naraża ją na ataki.
 • Ataki na stronę najczęściej robione są na ślepo, przez automaty i nie są inicjowane pobudkami osobistymi typu zemszczenia się na właścicielu strony. Innymi słowy, mogą dopaść każdego. Atak na stronę może być przez właściciela niezauważony. Np. osoby wchodzące na naszą stronę z telefonów komórkowych, będą przekierowywane na strony pornograficzne lub do stron konkurencji.
 • Niewykonywanie aktualizacji strony przed dłuższy czas (np. kilku miesięcy czy lat)zwiększa trudność i koszt jej bezpiecznej aktualizacji w przyszłości.
 • Wykonywanie aktualizacji WordPressa, motywu lub wtyczki może (choć nie musi) zepsuć stronę:
  a.częściowo (przestaną działać tylko niektóre elementy)
  b.całkowicie (zobaczymy biały ekran po wejściu na stronę)
 • Im więcej wtyczek jest na mojej stronie, tym większe ryzyko uszkodzenia strony podczas wykonywania aktualizacji i/lub narażenie jej na potencjalne ataki.
 • Brak nowych wersji wtyczek nie oznacza, że wersja wtyczki zainstalowana na stronie jest bezpieczna. Wtyczka mogła zostać porzucona i może nie być już dalej rozwijana.
 • Nie ma stuprocentowego sposobu na zabezpieczenie się przed atakiem. Najważniejsze, co mogę zrobić to zadbać o tworzenie (i bezpieczne przechowywanie) kopii bezpieczeństwa (tzw. backupów). Gdy strona ulegnie uszkodzeniu lub zostanie zaatakowana, jest duża szansa na przywróceniu jej starszej wersji przez osobę, która wie, jak to zrobić

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w WordPressie

Tworzymy i dostosowujemy zmiany w motywach WordPress, pracując na solidnych podstawach. Przetestowane i zoptymalizowane strony, które sami stworzyliśmy. Nasze możliwości oparte są na doświadczeniu w tworzeniu setek niestandardowych stron WordPress. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak możemy bardziej sprytnie standaryzować. Dzięki temu obniżamy koszty przygotowania stron internetowych. Wiemy też, jak dokonywać przyszłych wyborów dotyczących adaptacji i wykorzystania istniejących modułów. Dlatego możesz śmiało powiedzieć nam o swoim rozwoju WordPressa.

Nasze metody pracy w WordPressie

Skuteczne tworzenie motywów WordPress zawsze zaczyna się od opracowania głównego celu Twojej strony.
Jednak nie zawsze jest to możliwe w najbardziej optymalny sposób: wymaga to dużego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Aby Twoja strona WordPress działała jak najszybciej, omawiamy możliwe sposoby optymalizacji z naszego punktu widzenia i doświadczenia. Dowiesz się, że im dłużej będziesz z nami współpracować, tym więcej skorzystasz z naszej dogłębnej wiedzy o tym, jak pokazać swoją stronę w internecie.