Naprawa, serwis i wsparcie techniczne stron opartych o WordPress

Utrzymanie motywów WordPress

Niestandardowa witryna WordPress oparta na projekcie stworzonym przez klienta to nic innego jak niestandardowy motyw WordPress. Dlatego chcemy pomóc Ci w opracowaniu niestandardowych motywów WordPress.

Potrzebujesz pomocy w zakresie swojej strony internetowej WordPress?
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać podstawowe aktualizacje WordPress, rozwiązanie typu „wszystko w jednym” z motywami, wtyczkami, kopiami zapasowymi, monitorowaniem bezpieczeństwa i uptime oraz rozwiązywaniem problemów.

Chciałbym, żeby Państwo mieli świadomość poniższych faktów i zagrożeń:

 • Będą pojawiać się nowe wersje WordPressa.
 • Będą pojawiać się nowe wersje wtyczek zainstalowanych na mojej stronie.
 • Mogą pojawiać się nowe wersje motywu używanego na mojej stronie.
 • Niewykonywanie powyższych aktualizacji zmniejsza bezpieczeństwo mojej strony i naraża ją na ataki.
 • Ataki na stronę najczęściej robione są na ślepo, przez automaty i nie są inicjowane pobudkami osobistymi typu zemszczenia się na właścicielu strony. Innymi słowy, mogą dopaść każdego. Atak na stronę może być przez właściciela niezauważony. Np. osoby wchodzące na naszą stronę z telefonów komórkowych, będą przekierowywane na strony pornograficzne lub do stron konkurencji.
 • Niewykonywanie aktualizacji strony przed dłuższy czas (np. kilku miesięcy czy lat)zwiększa trudność i koszt jej bezpiecznej aktualizacji w przyszłości.
 • Wykonywanie aktualizacji WordPressa, motywu lub wtyczki może (choć nie musi) zepsuć stronę:
  a.częściowo (przestaną działać tylko niektóre elementy)
  b.całkowicie (zobaczymy biały ekran po wejściu na stronę)
 • Im więcej wtyczek jest na mojej stronie, tym większe ryzyko uszkodzenia strony podczas wykonywania aktualizacji i/lub narażenie jej na potencjalne ataki.
 • Brak nowych wersji wtyczek nie oznacza, że wersja wtyczki zainstalowana na stronie jest bezpieczna. Wtyczka mogła zostać porzucona i może nie być już dalej rozwijana.
 • Nie ma stuprocentowego sposobu na zabezpieczenie się przed atakiem. Najważniejsze, co mogę zrobić to zadbać o tworzenie (i bezpieczne przechowywanie) kopii bezpieczeństwa (tzw. backupów). Gdy strona ulegnie uszkodzeniu lub zostanie zaatakowana, jest duża szansa na przywróceniu jej starszej wersji przez osobę, która wie, jak to zrobić

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w WordPressie

Tworzymy i dostosowujemy zmiany w motywach WordPress, pracując na solidnych podstawach. Przetestowane i zoptymalizowane strony, które sami stworzyliśmy. Nasze możliwości oparte są na doświadczeniu w tworzeniu setek niestandardowych stron WordPress. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak możemy bardziej sprytnie standaryzować. Dzięki temu obniżamy koszty przygotowania stron internetowych. Wiemy też, jak dokonywać przyszłych wyborów dotyczących adaptacji i wykorzystania istniejących modułów. Dlatego możesz śmiało powiedzieć nam o swoim rozwoju WordPressa.

Nasze metody pracy w WordPressie

Skuteczne tworzenie motywów WordPress zawsze zaczyna się od opracowania głównego celu Twojej strony.
Jednak nie zawsze jest to możliwe w najbardziej optymalny sposób: wymaga to dużego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Aby Twoja strona WordPress działała jak najszybciej, omawiamy możliwe sposoby optymalizacji z naszego punktu widzenia i doświadczenia. Dowiesz się, że im dłużej będziesz z nami współpracować, tym więcej skorzystasz z naszej dogłębnej wiedzy o tym, jak pokazać swoją stronę w internecie.

Aktualizacja motywów i wtyczek

Elastyczność WordPressa jest zapewniona przez jego niestandardowe bloki budowlane. Zarówno motywy jak i wtyczki wymagają regularnej konserwacji.

Aktualizacje treści technicznych

Zgodne z SEO wprowadzanie Twoich treści ze wszystkimi meta tytułami, tagami i opisami odpowiednio sformatowanymi.

Bieżąca konserwacja i bezpieczeństwo

Czyszczenie pamięci podręcznej, optymalizacja bazy danych i obserwacja złośliwego oprogramowania, aby Twoja strona była stabilna, bezpieczna i szybka.

Regularne kopie zapasowe

Częste tworzenie kopii zapasowych informacji witryny: co miesiąc, co tydzień, codziennie lub kilka razy dziennie.

Monitorowanie serwera

Monitorowanie serwera, aby zapobiec przestojom. Niezbędna rzecz dla biznesu eCommerce.

Kontrola wersji

Regularnie wykonujemy dla Ciebie „kopie” Twojej strony, dzięki czemu możesz powrócić do poprzedniej kopii, jeśli coś się zepsuje.

Bezpieczeństwo

Zleć nam niezbędne, ale rozpraszające prace konserwacyjne podnoszące bezpieczeństwo witryny

Naprawa stron

Pozwól nam naprawić Twoją zepsutą stronę internetową WordPress i wyleczyć Twoje zszargane nerwy.

Wsparcie dla stron www

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w rozwoju swojego biznesu, możesz na nas liczyć

page