Firma AirHelp powstała jako start-up w 2013 roku i od tego czasu stała się największym obrońcą praw pasażerów lotniczych na świecie. Pomogliśmy już przeszło 13 milionom pasażerów zrozumieć przysługujące im prawa oraz zdobyć odszkodowanie za opóźniony, odwołany lub przepełniony lot. Nieustanną walką o sprawiedliwość pomogliśmy także wielu innym osobom. Bronimy przed sądem praw pasażerów w sporach z liniami i podejmujemy zdecydowane działania, by rządy poszczególnych państw wprowadzały sprawiedliwe przepisy związane z podróżami lotniczymi.

W sposób jasny i przejrzysty wyjaśniamy proces ubiegania się o odszkodowanie wszystkim pasażerom, którzy nie są pewni swoich praw lub którym brakuje czasu czy wiedzy, aby ubiegać się o odszkodowanie na własną rękę. Nieustannie inwestujemy w rozwój i najnowsze technologie, by ulepszać swoją intuicyjną stronę internetową oraz w maksymalnym stopniu ułatwiać proces składania wniosku.

Świadczymy usługi w 16 językach, a pośród naszych 700 pracowników jest również największy w skali globalnej zespół prawników specjalizujących się w prawach pasażerów lotniczych. Dysponujemy ekspertyzą w zakresie praw lokalnych dzięki współpracującym z nami kancelariom z 30 państw. Mamy wszelkie potrzebne narzędzia, by nieść pomoc pasażerom ze wszystkich zakątków świata.

portfolio