Specjalista WordPress

Tworzenie internetowych stron www na WordPressie

Czasami możesz napotkać pewne problemy WordPress, które wymagają specjalistycznej wiedzy specjalisty. Na przykład, rozwiązywanie pilnych problemów z witryną WordPress lub wdrażanie określonych niestandardowych prac. W takich przypadkach Twoi programiści pracujący w sprintach w Agile nie będą mogli szybko zareagować, a często nie mają wystarczającej wiedzy zajmując się innymi projektami. Jako specjalista informatyk WordPress możemy pomóc Ci szybko rozwiązać problem.

Informatyk stron www i dodatkowa wiedza specjalistyczna

Gdy firmy potrzebują dodatkowej zdolności lub wiedzy, której nie mogą sobie zapewnić, zatrudniają specjalistów WordPress z WPPoland. Nie tylko w przypadku tworzenia dużych projektów dostosowywania w WordPress, ale także w przypadku szybkiego i skutecznego rozwoju mniejszych witryn internetowych, które wciąż muszą spełniać wysokie standardy jakości. Muszą się szybko ładować i być dopasowane do potrzeb grupy docelowej klienta.

Witryny WordPress na najwyższym poziomie

Wysoko oceniamy jakość. Ponieważ specjalizujemy się w platformach WordPress, możemy opracowywać ponad 100 witryn rocznie w wysokim standardzie. Liczba ta wciąż rośnie, ponieważ coraz więcej firm internetowych i agencji reklamowych zatrudnia WPPoland do pracy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu informatycznemu jesteśmy w stanie wymyślić bezpieczne, szybkie i przyjazne dla użytkownika strony internetowe. I właśnie tego można oczekiwać od specjalisty WordPress, prawda?

WPPoland: wszechstronny specjalista od WordPress

Jeśli chodzi o WordPress, żaden problem nie jest zbyt złożony i żadne wyzwanie nie jest zbyt duże. Możemy realizować zarówno duże platformy treści, jak i sklepy internetowe w WordPress dzięki Woocommerce. Możesz nas zatrudnić na przykład do:

  • Konwersja projektu dostosowanego do klienta na stronę WordPress;
  • Realizacja konkretnych modułów na zamówienie (wtyczek, funkcjonalności, modułów, API);
  • Realizacja sklepów internetowych w WordPress (na podstawie WooCommerce);
  • Praktyczne rozwiązywanie pilnych problemów;
  • Dalszy rozwój i utrzymanie stron WordPress;
  • Rozwój aplikacji mobilnych opartych na WordPress.
  • Pomaganie klientom na całym świecie w zakresie potrzeb wsparcia i prowadzenie ich w kierunku najbardziej efektywnego wykorzystania narzędzi technologicznych, które mają do dyspozycji
  • Zarządzanie dostępami, naprawą, wymianą i odzyskiwaniem stron www opartych o WordPress
  • Konfiguracja i wsparcie systemów zarządzania stronami WWW na wszystkich urządzeniach
  • Pomoc przy wdrażaniu i realizacji projektów i inicjatyw IT

Krótko mówiąc: znalazłeś doświadczonego i niezawodnego specjalistę WordPress! Rzuć nam wyzwanie za pomocą projektu próbnego: dzięki naszym konkurencyjnym cenom bez wątpienia przekonamy Cię o naszych umiejętnościach.

5/5 - (6 votes)