Programista WordPress w Warszawie

Współpracujemy tylko z doświadczonymi programistami WordPress, którzy mogą pomóc w opracowaniu projektów dostosowywania i zapewnić praktyczne wsparcie w przypadku problemów z istniejącymi projektami WordPress. Działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego a także w Polsce i na całym świecie.

Dedykowany programista

WPPoland oferuje wsparcie programistów WordPress w następujący sposób:

Dedykowany programista: Dzięki tej opcji będziesz miał do dyspozycji osobistego programistę WordPress za stałą miesięczną opłatą. Ogromną zaletą tego jest to, że programista uzyska dogłębną wiedzę na temat twoich metod pracy. Ta opcja jest szczególnie odpowiednia dla firm, które potrzebują stałego wsparcia i szukają długoterminowej współpracy z WPPoland i/lub z danym programistą.

Wsparcie projektowe: Możesz również dostarczyć nam projekt. Zanim zaczniemy prace nad projektem, podamy Ci wycenę całkowitego kosztu, za jaki możemy dostarczyć Twój projekt. Twój projekt zostanie zrealizowany zgodnie z najwyższą jakością: zyskasz na procedurze operacyjnej, w której wydajność i bezpieczeństwo są optymalnie gwarantowane. Ważne: Twój projekt zostanie wprowadzony co do piksela w 100% działającą stronę WordPress.

Od personalizacji po praktyczne wsparcie

Ze względu na wieloletnie doświadczenie nasz programista WordPress będzie dla Ciebie specjalistą od całego wdrożenia. Możesz zatrudnić naszych programistów WordPress na przykład dla:

  • Realizacji niestandardowego projektu w WordPress;
  • Rozwoju funkcji dostosowywania poprzez włączenie wtyczki;
  • Rozwiązywaniu problemów w istniejącej witrynie WordPress;
  • Outsourcingu części projektowych istniejącego zespołu WordPress.

Jak możesz z nami współpracować?

Współpracujemy z klientami przy tematach pełnego outsourcingu prac programistycznych WordPress, ale także jako elastyczny dodatek do istniejącego zespołu programistów. Zatrudniając nas na zasadzie projektu, zyskasz na doświadczonych menedżerach projektów i kontrolerach jakości, którzy nie robią nic poza tworzeniem bezbłędnych projektów WordPress.

Czy jesteś gotowy, aby odciążyć swój zespół? Rzuć nam wyzwanie, korzystając z zadania próbnego, dla którego chcielibyśmy złożyć ofertę trudną do odrzucenia!