Programista WordPress we Wrocławiu

WordPress Wrocław – programista

Współpracujemy tylko z doświadczonymi programistami WordPress, którzy mogą pomóc w opracowaniu projektów dostosowywania i zapewnić praktyczne wsparcie w przypadku problemów z istniejącymi projektami WordPress. Działamy na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego a także w Polsce i na całym świecie.

Specjalista WordPress oferuje rozwijanie stron internetowych, które maksymalizują Twoją sprzedaż.

WPPoland jako specjalista WordPress, działająca we Wrocławiu, oferuje wsparcie programistów w następujący sposób:

  • Dedykowany programista: Dzięki tej opcji będziesz miał do dyspozycji osobistego programistę WordPressa we Wrocławiu za stałą miesięczną opłatą. Ogromną zaletą tego jest to, że programista uzyska dogłębną wiedzę na temat twoich metod pracy. Ta opcja jest szczególnie odpowiednia dla firm, które potrzebują stałego wsparcia i szukają długoterminowej współpracy z WPPoland i/lub z danym programistą.
  • Wsparcie projektowe: Możesz również dostarczyć nam projekt. Zanim zaczniemy prace nad projektem, podamy Ci wycenę całkowitego kosztu, za jaki możemy dostarczyć Twój projekt. Twój projekt zostanie zrealizowany zgodnie z najwyższą jakością: zyskasz na procedurze operacyjnej, w której wydajność i bezpieczeństwo są optymalnie gwarantowane. Ważne: Twój projekt zostanie wprowadzony co do piksela w 100% działającą stronę WordPress.

Od personalizacji po praktyczne wsparcie

Ze względu na wieloletnie doświadczenie nasz programista WordPress we Wrocławiu będzie dla Ciebie fachowcem i koordynatorem od całego wdrożenia. Możesz zatrudnić specjalistę WordPress na przykład dla:

  • Realizacji niestandardowego projektu w WordPress;
  • Rozwoju funkcji dostosowywania poprzez włączenie wtyczki;
  • Rozwiązywaniu problemów w istniejącej witrynie WordPress;
  • Outsourcingu części projektowych istniejącego zespołu WordPress.

Jak możesz z nami współpracować?

Współpracujemy z klientami z całego kraju przy tematach pełnego outsourcingu prac programistycznych WordPress, ale także jako elastyczny dodatek do istniejącego zespołu programistów. Zatrudniając nas na zasadzie projektu, zyskasz na doświadczonych menedżerach projektów i kontrolerach jakości, którzy nie robią nic poza tworzeniem bezbłędnych projektów WordPress.

Czy jesteś gotowy, aby odciążyć swój zespół? Rzuć nam wyzwanie, korzystając z zadania próbnego, dla którego chcielibyśmy złożyć ofertę trudną do odrzucenia!

Programista WooCommerce we Wrocławiu

Jeśli szukasz specjalisty tworzącego sklepy internetowe – mogę zająć się budową i stworzeniem nowego sklepu lub rozwojem sklepu ecommerce opartego o WooCommerce. Słyszałeś już wystarczająco dużo o zaletach WooCommerce i chcesz rozpocząć na uzyskanie niestandardowego motywu WooCommerce zbudowany dla Ciebie we Wrocławiu lub zdalnie. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać e-mail z krótkim opisem i możemy zacząć.

Integracje bramek płatności
WooCommerce jest wyposażony w PayPal po wyjęciu z pudełka, ale możesz mieć inną bramkę płatności w umyśle, takie jak PayU, Płatności24, Stripe lub inne. Powiedz mi, kto ma przetwarzać płatności, a ja to załatwię.

Niestandardowe metody dostawy
WooCommerce pozwala programistom pisać zaawansowane niestandardowe metody dostawy. Oznacza to, że możesz polegać na swoim sklepie internetowym, aby zawsze obliczać prawidłowe ceny wysyłki międzynarodowej.

Ekspert WordPressa 
Szukając eksperta WordPressa w Waszawie, warto wiedzieć, że zdecydowana większość moich stron jest tworzona w WordPressie i mam szerokie umiejętności w zdalnym rozwijaniu stron i sklepów internetowych, które są zbudowane dokładnie do Twoich potrzeb. Odległość nie stanowi problemu. WooCommerce jest wtyczką do WordPressa, która pozwala mi wykorzystać moją wiedzę jako programisty WordPressa do stworzenia dla Ciebie pięknej, szybkiej strony internetowej, która uplasuje się w wyszukiwarkach.

Cechy i funkcjonalność sklepu
Wszystkie moje rozwiązania e-commerce są tworzone przy użyciu WooCommerce. Więc aby zobaczyć pełną listę tego, co mogę dla Ciebie zrobić, przejdź na stronę sklepów internetowych.

Poprawki błędów WooCommerce
Nie ma nic bardziej zniechęcającego na stronie WooCommerce niż widok błędów lub strona nie działa prawidłowo. To tworzy poczucie nieufności i napędza klientów. Daj mi znać, co jest zepsute na Twojej stronie WooCommerce, a ja mogę zorganizować szybką naprawę.

fot. Adam Borkowski

page